Teacher´s Corner

Search
Close this search box.

Rockbandy: Velký úspěch na mezinárodním festivalu COBIS v Bahrainu

Rádi bychom se s vámi podělili o radost z velikého úspěchu našich rockbandů z ParkLane International School Prague na COBIS International Music Festival 2024 v Bahrajnu. Letos již druhým rokem v řadě přivezli tito talentovaní studenti několik prestižních trofejí ze soutěže BATTLE OF THE BANDS. K tomuto fantastickému úspěchu gratulujeme nejenom našim studentům, ale také jejich učiteli Casperovi Hatlestadovi, kterému děkujeme mu za jeho velké nasazení a skvělou práci se studenty.

Dalšího triumfálního výsledku v této soutěži dosáhl žák z kytarové třídy Caspera Hatlestada Jan Dudák, který získal první cenu ve vyšší kategorii sólových nástrojů.

ParkLane International School přivezla domů celkem pět trofejí z deseti. Máme velkou radost, že ParkLane International School a ISMFA může společně rozvíjet tolik dětí s hudebním talentem. Tento mimořádný úspěch je důkazem velkého nasazení, vášně pro hudbu, velké pracovitosti a spolupráce našich studentů, učitele Caspera Hatlestada a celého systému podporovatelů.