Teacher´s Corner

Search
Close this search box.

Hudba

Hlavním cílem výuky je pomoci dětem proniknout do krás a tajů hudby, najít si k ní svůj vlastní vztah a rozvinout svou kreativitu. Využíváme moderních učebních metod, které umožňují naučit se hře na nástroj přirozenou a hravou formou. Zcela zásadní je pro nás individuální přístup ke každému studentovi a přizpůsobení tempa a náplně výuky jeho možnostem a cílům. Proto nabízíme široké spektrum výukových programů. Naši učitelé jsou vyškoleni efektivně učit jak děti, kteří chtějí hrát na nástroj pouze pro zábavu, tak i děti a studenty, kteří se připravují na profesionální dráhu.

Učitelé ISMFA jsou absolventy evropských univerzit a hudebních akademií a dalších institucí zaměřených na hudební vzdělávání. Mají dlouholetou praxi a ve většině případů jsou také úspěšní výkonní umělci. Programy pro malé děti vedou speciálně vyškolení učitelé, kteří mají zkušenosti s dětmi předškolního věku.

Výuka probíhá doma nebo na škole, kterou dítě navštěvuje. Studentům vycházíme maximálně vstříc s tvorbou rozvrhu.

ISMFA nabízí širokou škálu výukových programů . Děti a rodiče tak mají možnost sami určit cíl, ke kterému bude učební plán směřovat, a ISMFA jim ho pomáhá naplnit nebo změnit tak, aby studenti měli z umění především radost. Ty nejtalentovanější pak motivuje k precizním výkonům a podporuje je ve vlastní tvorbě. Nabízí jim také mezinárodně akreditované zkoušky ABRSM, LCM a TRINITY COLLEGE a dále přípravu na hudební část zkoušek IGCSE a IB.

Velkým přínosem pro všechny studenty jsou pravidelná vystoupení a koncerty. Na rodinných koncertech mohou děti v neformální atmosféře sdílet svoji hudbu s rodiči a kamarády, na veřejných koncertech mohou poznávat v krásných sálech Prahy české i evropské umělce, kteří jsou již tradičně jejich vystupujícími hosty. Naši studenti mají také pravidelně možnost vystoupit s renomovanými českými umělci v rámci společných projektů.

ISMFA nabízí vyučování v češtině, angličtině, francouzštině, němčině, japonštině, ruštině a dalších jazycích.

ISMFA také nabízí možnost pronájmu hudebních nástrojů.