Teacher´s Corner

Search
Close this search box.

JAZZ GALA KONCERT 2013 ve stylu Jamese Bonda

Milí rodiče a děti, vážení přátelé.

Rádi bychom vás pozvali na náš tradiční JAZZ GALA KONCERT 2013, který se letos koná v rámci oslav 15. výročí založení naší školy, The International School of Music and Fine Arts.

KDY: středa, 5/6 2013, v 18.00 hod.

KDE: Nuselská radnice (Táborská 32, Praha 4)

Studenti ISMFA mají jedinečnou šanci vystoupit s „živou“ kapelou složenou z profesionálních hráčů zvučných jmen (Otto Hejnic – bicí, Josef Fečo – baskytara, Rostislav Fraš – saxofon, Petr Vohnout – trubka, Jiří Břicháč – trombon).

V rámci koncertu oslavíme naše patnácté výročí společně s padesátým výročím filmové a hudební tvorby s tématem Jamese Bonda. Těšíme se na krásnou atmosféru během tohoto večera i na skvělé výkony profesionálních hudebníků a našich žáků.

Těšíme se na vás všechny!

S pozdravem,

ISMFA Team

musicschoolprague pozvanka A4 b