Teacher´s Corner

Search
Close this search box.

HUDEBNÍ NAUKA – VÝUKA ONLINE

Od tohoto školního roku nabízíme všem žákům výuku hudební nauky online. Vytvořili jsme nový inovativní systém výuky v naší školní virtuální třídě. Díky získaným znalostem hudební teorie mohou studenti rychleji pokračovat ve výuce svého nástroje, efektivněji se učit naučit nové skladby a snadněji zvládat improvizaci. Naučí se také psát noty na svých PC a dalších zařízeních. Výuka je vhodná pro děti od 7 let. Děti a studenti budou rozděleni do skupinek podle svého věku a úrovně. Online výuka bude probíhat v úterý a ve čtvrtek (eventuálně i další dny) v podvečerních hodinách.

Více informací naleznete zde: https://musicschoolprague.com/cz/hudba-music-school-prague/individualni-lekce-2

V případě zájmu o další informace nebo přihlášení nás kontaktujte na emailu a.vlachova@musicschoolprague.com

 

Teen boy grimacing surrounded by musical notes