home

10.06.2010

155-1-x2max110x500
ISMFA se svými studenty rozloučila opravdu povedeným Jazzovým koncertem, který se konal 10. června 2010 v překrásném sále Nuselské Radnice.

Koncert měl neobyčejnou atmosféru možná i proto, že jsme se na něm loučili s nadanou studentkou Bellou Vitarigovou, která docílila neuvěřitelného úspěchu při talentových zkouškách na jednu z nejprestižnějších hudebních akademii Trinity College of Music v Londýně.

Během koncertu se Bella rozloučila nejen se školou, ale hlavně se svou dlouholetou kantorkou zpěvu dipl.um. Pavlou Zumrovou. Nezklamala skladbou G. Gerschwina: Summertime a za účasti svých pěveckých přátel také uvedla část dětské opery The little sweep neméně známého autora B. Brittena. Za doprovodu jazzového tria Bella skutečně prokázala sílu a krásu svého hlasu a neskonalou vůli a nasazení.

Těší nás kvalitní práce Pavly Zumrové i samotná Bellina píle, která tak potvrzuje cíle a filozofii naší školy.

 

Belle nejen děkujeme, ale z celého srdce přejeme mnoho úspěchů a k tomuto prvnímu, ale velmi významnému, gratulujeme.

 

bella